پورتال دفتر آموزش دوره دوم متوسطه كاردانش ستاد
کدمطلب: kW68S1hG      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ ۰۸:۴۵:۵۶      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۹۷
پرنو رئیس اداره آموزش های فنی و حرفه ای و كاردانش اداره كل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خبر داد

با هدف هماهنگی هر چه بیشتر مسئولین آموزش های فنی و حرفه ای در برنامه ریزی آموزشی جلسه كارشناس مسئولان آموزش های فنی و حرفه ای و كاردانش مناطق به میزبانی منطقه رباط كریم برگزار شد.


پرنو در تشریح این خبر بیان كرد :  در این جلسه كه به میزبانی هنرستان كشاورزی امام صادق (ع) در منطقه رباط كریم برگزار گردید، كارشناس مسئولان  آموزش های فنی و حرفه ای 21 منطقه تابعه شهرستان حضور داشتند .

پرنو افزود : هماهنگی جهت اجرای مرحله تئوری و عملی مسابقات و جشنواره ها، آیین نامه اجرایی ساختار جدید آموزشی ، پیش بینی نیروی انسانی و فضاهای آموزشی در سال تحصیلی 97-96 و 98-97 و مسائل جاری آموزش های فنی و  حرفه ای و كاردانش از مسائل مطرح شده در این نشست تخصصی بود.

پرنو تصریح كرد : این قبیل جلسات كه به شكل حضوری و با حضور مسئولین آموزشی برگزار می شود با توجه به نیاز به برنامه ریزی مستمر و كیفی در آموزش های فنی و حرفه ای و ارائه راهكار جهت  مسائل و مشكلات  موجود ضروری به نظر می رسد.

شایان ذكر است كه جلسات مسئولین آموزش های فنی و حرفه ای به شكل فصلی و با حضور رئیس اداره، كارشناسان آموزش اداره كل و مهمانان با توجه به موضوع جلسه برگزار می گردد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه