پورتال دفتر آموزش دوره دوم متوسطه كاردانش ستاد
کدمطلب: 1w3Zad1T      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ ۰۸:۴۷:۲۶      تعداد بازديد اين صفحه:  ۵۱۴

مسابقات علمی – عملی شاخه فنی و حرفه ای و علمی كاربردی شاخه كاردانش به ایستگاه مرحله تئوری استانی رسید.

مرحله استانی مسابقات هنرستانی با حضور 1700 هنرجوی برگزیده منطقه ای در 42 حوزه منطقه ای به شكل هماهنگ برگزار گردید.

پرنو در تشریح این خبر بیان كرد : با توجه به برنامه ریزی های كیفی و كمی انجام شده در چند ماه گذشته، چهاردهمین دوره مسابقات علمی – عملی هنرستان های شاخه فنی و حرفه ای و پانزدهمین دوره مسابقات علمی كاربردی هنرستان های كاردانش  در مرحله تئوری استانی  برگزار شد.

پرنو افزود: در این آزمون كه در 56 رشته مختلف فنی و حرفه ای و كاردانش برگزار گردید 1700 هنرجوی برگزیده منطقه ای در 42 حوزه در سطح شهرستان های استان تهران  به رقابت پرداختند. هچنین ناظرین استانی در هر حوزه استقرار یافته و چند حوزه نیز مورد بازدید ناظرین  دفتر وزارتی قرار گرفت .

پرنو اظهار امید واری كرد :  انشاء الله با توجه به آمادگی هنرجویان استان و برنامه ریزی های صورت گرفته در سطح مناطق و  اداره كل ، شاهد رتبه های كشوری در این دوره در مسابقات خواهیم بود.

شایان ذكر است كه مسابقات هنرستانی همه سالانه  به شكل مجزا در شاخه فنی و حرفه ای   با عنوان علمی – عملی  و  در شاخه كاردانش با عنوان  علمی كاربردی برگزار می گردد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه