پورتال دفتر آموزش دوره دوم متوسطه كاردانش ستاد
کدمطلب: H3TTVnnw      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ ۰۸:۴۹:۴۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۲۵

با هدف معرفی دستاورد های آموزشی و دست سازه های هنرجویان استان در رشته های زمینه هنر

نمایشگاه دست سازه های هنرجویان در حاشیه جلسه معاونین آموزش متوسطه كشور ، مورد بازدید مقام عالی وزارت آموزش و پرورش ، مسئولین وزارتی و راهبران آموزشی كل كشور قرار گرفت.

پرنو در تشریح این خبر بیان كرد :  در این نمایشگاه كه از دست سازه های دو رشته سفال و معرق  از رشته های متنوع هنرستانی برگزار شده بود آثار هنرجویان رشته كاردانش مناطق ناحیه 1 شهر ری و ملارد به نمایش گذاشته شد .

پرنو افزود : جناب آقای احمدی دانش آشتیانی ، مقام عالی وزارت ، در بدو ورود خود به باشگاه فرهنگیان واقع در چهار راه لشگر، از آثار هنرجویان بازدید كاملی به عمل آوردند و توضیحات لازم توسط هنرآموزان ، هنرجویان در حال اجرای كار عملی و كارشناسان  به ایشان داده شد.

پرنو در ادامه  تصریح كرد : آموزش همراه با تولید و كیفیت در آموزش و یادگیری از اهداف و شاخصهای اصلی در آموزش های فنی و حرفه ای و مهارتی است   و با زحمات بی شائبه برنامه ریزان و كارشناسان ستادی و منطقه و همكاران هنرستان ها، این شاخصهای آموزشی جایگاه مناسبی در سطح كشور را برای استان به ارمغان داشته است  و نمونه های بارز این شاخصها در نمایشگاههایی از این دست ، جشنواره ها و مسابقات در سطح كشور مطرح شده است.

لازم به ذكر است كه استان البرز نیز در این نمایشگاه دست سازه های هنرجویان خود را به نمایش گذاشته بود .  همچنین  شبكه آموزش پوشش رسانه ای  از طریق مصاحبه با هنرآموزان، هنرجویان و كارشناسان آموزش های فنی و حرفه ای و كاردانش انجام داد .

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه