پورتال دفتر آموزش دوره دوم متوسطه كاردانش ستاد
کدمطلب: rcHTqXzc      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ ۰۸:۳۳:۴۶      تعداد بازديد اين صفحه:  ۹۶
مدیرکل دفتر آموزش های کاردانش خبر داد

تحصیل ٤٠درصد دانش آموزان هرمز گاني در هنرستانهای فنی وحرفه ای وکاردانش

مدیرکل دفتر آموزش های کاردانش وزارت آموزش و پرورش گفت: ٤٠درصد دانش آموزان هرمز گاني در هنرستانهای فنی وحرفه ای وکاردانش تحصیل می كنند.

 
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا، سید مصطفی آذرکیش در جلسه مدیران هنرستان های  کاردانش مناطق شهاب وقشم با بيان اين كه بیش از40 درصد دانش آموزان استان هرمز گان در هنرستانهای فنی وحرفه ای وکاردانش تحصیل می كنند افزود:هرمزگان با دارا بودن پوشش بالغ بر 24درصد در شاخه کار دانش، جزء رتبه اول کشوری در توسعه مهارت آموزی است.

 این مقام مسئول گفت: مهارت آموزی زمینه ساز توسعه و اشتغال پایدار در کشور است و با توجه به ظرفیت وپتانسیل موجود در استان هرمزگان بخصوص در زمینه گردشگری ،جذب هنرجویان با مشارکت سایر سازمان ها وبرون سپاری قابل تحقق است.

وی بيان داشت :دفتر کاردانش در راستای عدالت آموزشی برنامه مهارت آموزی برای مناطق لازم التوجه تدوین نموده است که با حمایت دفتر کاردانش شاهد توسعه رشته های مهارت آموزی در استان هرمزگان بخصوص سواحل مکران مدنظر است.

مدیرکل دفتر آموزش های کاردانش ضمن تقدیر از هنرجویان موفق مناطق یاد شده تاکید كرد: هنرجویان آینده ساز توسعه منطقه می باشندکه با آموزش مهارت و راه اندازی بنگاههای کار آفرینی، به اشتغال منطقه ،استان وکشور کمک خواهند کرد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه