پورتال دفتر آموزش دوره دوم متوسطه كاردانش ستاد
کدمطلب: EfTbFf2D      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ ۱۳:۰۶:۲۱      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۴۴
با حضور دو تن از معاونین وزیر آموزش و پرورش در شیراز انجام شد:

افتتاح مجهزترین مجتمع آموزشی غیر دولتی فنی حرفه ای کشور در شیراز

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: تلاش برای تربیت کارآفرین مهم تر از کارآفرینی است و این مجتمع آموزشی نیز با همین هدف راه اندازی شده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، علی زرافشان در آیین افتتاحیه مجتمع آموزشی غیر دولتی فنی  حرفه ای  امیر کبیر شیراز ، با بیان اینکه کارآفرینی امری مهم است افزود: از کارآفرینی مهمتر تلاش برای تربیت کارآفرین است که موسس مجتمع آموزشی کاردانش امیر کبیر شیراز  بر آن تاکید دارد.

وی گفت: موسس این مجتمع آموزشی فردی کارآفرین است که  تلاش می کند دانش آموزان خود را افرادی کارآفرین برای توسعه کشور تربیت کند .

معاون آموزش متوسطه  وزارت  آموزش و پرورش گفت : توسعه کشور زمانی مقدور است که  انسان هایی فداکار ، دلسوز و کارافرین میدانی برای فعالیت  پیدا کنند که این مهم در فارس و توسط مسئولین این استان  انجام شده است.

مدیر کل آموزش و پرورش فارس نیز در این مراسم گفت: انسان های فعال و کارآفرین افرادی عملگرا هستند  و باید تلاش کنیم تا اینگونه افراد از جایگاه بالایی برخوردار شوند.

حمید رضا آذری گفت: با هزینه کردن در زمینه کارآفرینی ، زمینه فعالیت و اشتغال  بسیاری از افراد فراهم می شود و بهترین کار کمک به بخش خصوصی و تقویت افراد کارآفرین است.

وی مهمترین مانع بخش خصوصی را مانع فرهنگی و نگرشی دانست و گفت:باید ساختار  موجود کشور را برای تقویت بخش خصوصی آماده کرد .

آذری گفت: مدیران ارشد مهمترین عامل تقویت بخش خصوصی هستند و باید دیدگاه آنها را به این موضوع تغییر داد تا با نگرشی مثبت به توسعه مشارکت های مردمی، زمینه فعالیت افرادی خلاق و کارآفرین و در نتیجه زمینه  توسعه کشور  فراهم شود.

گفتنی است مجتمع آموزشی امیر کبیر شیراز  که با حضور معاون آموزش متوسطه و  رئیس سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی وزارت آموزش و پرورش  و جمعی از مسئولین استانی  افتتاح شد نزدیک به  2500 کار آموز  را تحت پوشش دارد و با حضور  160 مربی آموزشی مجرب   و  وجود تجهیزات بروز و پیشرفته در محیط کارگاهی  مشغول خدمت رسانی به جویندگان مهارت  در فارس می باشد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه