پورتال دفتر آموزش دوره دوم متوسطه كاردانش ستاد
کدمطلب: 7BO1tvJo      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ ۱۳:۱۲:۲۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۰۹
معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی در شیراز تاکید کرد:

لزوم توسعه مشارکت های مردمی در آموزش های فنی و حرفه ای و کاردانش

رئیس سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی گفت: یکی از مهمترین جلوه های مشارکت آموزش و پرورش با صنعت ، خدمات و حرف مختلف آموزش های فنی و حرفه ای و کاردانش می باشد و باید هر کمکی که می توان برای توسعه اینگونه مراکز انجام دهیم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، مرضیه گرد  در آیین افتتاحیه مجتمع آموزشی غیر انتفاعی فنی  حرفه ای  امیر کبیر شیراز گفت: با ایجاد فضای مناسب  برای فعالیت ، افراد خلاق و کارآفرین زمینه رشد پیدا  می کنند  و یکی از زمینه های لازم برای پرورش اینگونه افراد حضور  مدیران خلاق  می باشد.

رئیس سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی با انتقاد از دیدگاه نادرست والدین دانش آموزان در زمینه تحصیل فرزندان و تاکید آنها بر دروس نظری گفت: ما به تغییر نگرش اولیا  و حضور مدیران  توسعه نگر نیازمندیم  تا مسیر رشد و توسعه کشور فراهم شود.

معاون وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: مدیران باید شهامت ورود به عرصه مشارکت با مردم را داشته باشد ، چرا که اکنون مشارکت یک شعار نیست ، بلکه یک باور است .

گرد افزود: آموزش های فنی و حرفه ای و کاردانش یکی از مهمترین جلوه های مشارکت آموزش و پرورش  با صنعت ، خدمات و حرف مختلف می باشد و باید هر کمکی که می توان برای توسعه اینگونه  مراکز  انجام دهیم ، چرا که اینگونه مراکز فضای ورود جوانان ما را به جامعه و عرصه کار و تلاش فراهم می نمایند.

وی با اشاره به ظرفیت های قانونی برای مشارکت عمومی خصوصی ،از همه مسئولین استان فار س خواست تا با ایجاد فضای مناسب برای توسعه اینگونه مراکز ، زمینه رشد و شکوفایی  نسل آینده و توسعه کشور را فراهم نمایند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه