پورتال دفتر آموزش دوره دوم متوسطه كاردانش ستاد
کدمطلب: loveaECO      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ ۰۹:۴۸:۵۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۹۸
معاون آموزش متوسطه‌ی آموزش و پرورش استان همدان خبر داد

شرکت 209 هنرجوی برگزیده‌ی استان همدان در مرحله‌ی کشوری مسابقات علمی-عملی و علمی-کاربردی هنرستان های های فنی وحرفه ای و کاردانش

209 هنرجوی برگزیده‌ی استان همدان در مرحله‌ی کشوری مسابقات علمی-عملی و علمی-کاربردی هنرستان های های فنی وحرفه ای و کاردانش شرکت کردند.

   به گزارش اداره‌ی اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، عباس احمدی‌مقیم گفت: بخش علمی چهاردهمین دوره‌ی مسابقات علمی-عملی شاخه ی فنی و حرفه ای و پانزدهمین دوره‌ی مسابقات علمی –کاربردی شاخه ی کاردانش در مرحله‌ی کشوری با حضور209نفر هنرجوی منتخب استانی بر گزار شد .

   احمدی مقیم افزود: در این مرحله 86 هنرجوی بر گزیده‌ی هنرستان‌های کار دانش استان و 123 هنرجوی بر گزیده‌ی هنر ستان‌های فنی و حر فه ای بودند که همزمان با هنر جویان بر گزیده ی سایر  استان ها به رقابت پر داختند .

   وی گفت: مر حله‌ی نهایی مسابقات علمی-عملی  اردیبهشت ماه در شهر اراک و علمی-کاربردی  تیرماه سال جاری در شهر ارومیه بر گزار خواهد شد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه