پورتال دفتر آموزش دوره دوم متوسطه كاردانش ستاد
کدمطلب: 76uw9hk6      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ ۱۱:۲۰:۴۷      تعداد بازديد اين صفحه:  ۷۰۱
با همت دفتر آموزش دوره دوم متوسطه و همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی و اداره فناوری اطلاعات استان گلستان

اولین دوره ضمن خدمت کشوری به شیوه مجازی با نام "بهره وری در کارگاه های برق و الکترونیک" در روزهای 11 لغایت 13 اردیبهشت ماه برگزار گردید.

استان های آذربایجان غربی، اردبیل، البرز، شهر تهران، شهرستان های تهران، چهارمحال و بختیاری، خراسان شمالی، خراسان رضوی (تربت حیدریه، کاشمر، مشهد ناحیه یک و نیشابور) خوزستان، زنجان، سمنان، فارس، کرمان، لرستان، مازندران، مرکزی، هرمزگان، همدان و یزد در این کارگاه آموزشی فعالیت مستمر داشتند.

 

 

دوره ضمن خدمت کشوری "بهره وری در کارگاههای برق و الکترونیک" به شیوه ویدئو کنفرانسی در روزهای 11 لغایت 13 اردیبهشت ماه با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی و اداره فناوری اطلاعات استان گلستان برگزار گردید.

                               

روز دوشنبه 11 اردیبهشت ماه، اولین روز برگزاری کارگاه آموزشی "بهره وری در کارگاههای برق و الکترونیک" ، جناب آقای دکتر صابری معاون آموزش متوسطه استان؛ جناب آقای شهرستانی معاون آموزشی دفتر کاردانش و  جناب آقای مهندس رضایتی رئیس اداره فنی و حرفه ای و کاردانش استان خراسان رضوی حضور پیدا کرده و مطالبی را بیان نمودند.

                             

در ادامه مدرس دوره جناب آقای مهندس امینی توضیحات لازم در رابطه با  بهره وری در کارگاهها و ساماندهی کارگاههای برق و الکترونیک و مدل آموزشهای مبتنی بر شایستگی و موثر، کیفی و مقرون به صرفه در آموزشهای رشته های مهارتی برق و الکترونیک کاردانش را ارائه نمودند و به سوالات همکاران استانها پاسخ دادند.

روز سه شنبه 12 اردیهشت ماه، پروژه های کار بین استانها توزیع گردیده و به صورت انتخابی و از طریق ویدئو کنفرانس به کارگاهها سر زده شد و بطور مستقیم از روند کار همکاران اطلاع کسب گردید.

در ضمن جناب آقای مهندس آذرکیش مستقیم از دفترکاردانش در جلسه حضور یافته و در رابطه با اهمیت توجه به دوره های ضمن خدمت و خاصه بصورت ویدئو کنفرانس و لزوم گسترش استفاده از فضای مجازی در رشته های دیگر تاکید داشتند.

روز چهارشنبه 13 اردیبهشت ماه، با پیام جناب آقای رضایتی آغاز شد و هر استان در زمان مشخص شده، مقرر بود بخش عملی خود را به صورت یک پروژه در قالب دفترچه راهنمای آموزش استانداردهای مربوطه، ارائه کنند که به علت کمبود وقت، بعضی از استانها پروژه خود را ارائه و بقیه استانها تا روز جمعه فرصت خواهند داشت پروژه آماده شده را به آدرس پست الکترونیک اعلام شده؛ ارسال نمایند.

بعد از ارائه گزارشات، جناب آقای دکتر ظریف رئیس اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی استان خراسان رضوی، جناب آقای شیخی معاون دفتر کاردانش نیز از طریق ویدئو کنفرانس در جمع حضور یافته و مطالبی را ارائه نمودند.

از استان های آذربایجان غربی، اردبیل،  البرز، شهر تهران، شهرستان های تهران، چهارمحال و بختیاری، خراسان شمالی، خراسان رضوی (تربت حیدریه، کاشمر، مشهد ناحیه یک و نیشابور) خوزستان، زنجان، سمنان، فارس، کرمان، لرستان، مازندران، مرکزی، هرمزگان، همدان و یزد که در این کارگاه آموزشی فعالیت مستمر داشتند، تقدیر و تشکر می گردد.

در ضمن لازم است از همکاری معاونت آموزش متوسطه و اداره فنی و حرفه ای و کاردانش استان خراسان رضوی بخصوص جناب آقایان مهندس رضایتی، مهندس حسین پور، مهندس ابراهیمی، مهندس باقری، مهندس کریمی و مهندس اسکندری؛ اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی استان خراسان رضوی، آقای دکتر ظریف، خانم مهندس کاظمی و خانم فدایی و همکاری خالصانه و پیگیرانه دبیرخانه راهبری کشوری کامپیوتر بخصوص سرکار خانمها دکتر هاشمی، مهندس جابری، مهندس کمالیان و مهندس عاصفی راد و همچنین رییس اداره فناوری اطلاعات استان گلستان، مهندس موسوی نسب نیز  تشکر مخصوص می گردد.

قابل ذکر است در این جلسه سرگروه های برق و الکترونیک استان خراسان رضوی، مهندس راستین، دکتر دوستی، مهندس بهشتی و مهندس جهان پناه نیز حضور داشتند.

                                   

تیم پشتیبانی (سرکار خانمها دکتر هاشمی، مهندس جابری، مهندس کمالیان و مهندس عاصفی راد)

گزارش تصویری

گالری تصاویر قسمت اول - قسمت دوم - قسمت سوم

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه