پورتال دفتر آموزش دوره دوم متوسطه كاردانش ستاد
کدمطلب: elm2DLSI      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ ۱۴:۰۶:۵۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۳۲۰
در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، هنرآموزان و هنرجویان

گلخانه تخصصی کاکتوس مدارس کشور توسط هنرآموزان و هنرجویان هنرستان کشاورزی جنت رشت راه اندازی شد

در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، هنرآموزان و هنرجویان هنرستان کشاورزی جنت "لاکان" رشت اولین و تنها گلخانه تخصصی کاکتوس مدارس کشور را راه اندازی نمودند.

در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، هنرآموزان و هنرجویان هنرستان کشاورزی جنت "لاکان" رشت اولین و تنها گلخانه تخصصی کاکتوس مدارس کشور را راه اندازی نمودند.

متن خبر: در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، هنرآموزان و هنرجویان هنرستان کشاورزی جنت "لاکان" رشت با تلاشی شبانه روزی ظرف مدت کوتاهی اقدام به راه اندازی اولین و تنها گلخانه تخصصی کاکتوس مدارس کشور نمودند.

به گفته مهندس قاسمی مدیریت محترم هنرستان کشاورزی جنت رشت، این طرح به پیشنهاد هنرآموزان پس از تصویب در شورای فنی به اجرا درآمد که بر این اساس یکی از گلخانه های قدیمی هنرستان در اختیار هنرآموزان و هنرجویان قرار گرفت تا پس از ترمیم، احیا و بازسازی به بهره برداری برسد.

وی افزود، تمام هزینه های مرمت گلخانه که قدمتی پنجاه ساله دارد و همچنین خرید گونه های مختلف کاکتوس از سرار کشور، توسط هنرآموزان پرداخت شده که نشان از ذوق و علاقه معلمان این دیار دارد.

وی تاکید کرد: مهندس کشاورزیان از هنرآموزان گروه زراعت و باغبانی هنرستان به همراه دانش آموزانش ظرف مدت کوتاهی توانستند، علاوه بر بازسازی گلخانه، دهها گونه کاکتوس به همراه چندین گونه ی نادر را گردآوری کرده و نمایشگاه دائمی کاکتوس جنت را راه اندازی کنند.

وی خاطرنشان کرد: هنرجویان رشته زراعت و باغبانی هنرستان به طور روزانه در فعالیت های عملی این گلخانه مشارکت می کنند و به طرح کشوری آموزش همراه با تولید، جامه عمل می پوشانند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه